INTERIÉROVÉ DVERE

Interiérové dvere sú dominantou interiéru. Ich dizajn a spracovanie sú veľmi dôležité pri vytvorení toho správneho prvého dojmu, preto voľbu použitého materiálu a dodávateľa interiérových dverí je potrebné starostlivo zvážiť. Naše interiérové dvere a zárubne Vám dávajú minimálne 6 dôvodov, prečo by ste sa mali rozhodnúť pre nás.

 

1.Kvalitná povrchová úprava CPL, ktorá zaručuje množstvo výhod

Vysoká odolnosť interiérových dverí voči oderu (detské hračky, domáce zvieratká), poliatiu kvapalinami (povrch CPL nesaje), ľahká údržba a čistiteľnosť (napr. pri maľovaní)

identický CPL laminát je použitý nielen na povrchu dverí, ale aj na zárubniach a zasklievacích lištách (žiadna približná papierová-foliová, alebo namorená lišta)

otocne

 

2. Lamináty CPL od rakúskeho koncernu EGGER

Lamináty EGGER sú dokonalou imitáciou prírodných drevín ako je dyha, či drevený masív. Na rozdiel od dyhy a masívu je CPL laminát stálofarebný.

Koncern EGGER (www.egger.com) je aj výrobcom veľkoplošného materiálu, pracovných dosák a podláh, takže farebné prevedenie dverí a interiéru môže byť identické

egger

 

3. Možnosť atypickej výroby


Výroba interiérových dverí nie je naším jediným výrobným programom, v prípade záujmu dodáme v rámci služby rezanie materiálu na mieru nábytkové dielce v identickom farebnom prevedení ako sú interiérové dvere. Rovnako s identickou výplňou vieme dodať krídla posuvných dverí na vstavané skrine.
Keď Váš otvor nezodpovedá STN a dvere do jestvujúceho rozmeru nie je možné v širokej predajnej sieti zakúpiť, obráťte sa na nás. Dokážeme vyrobiť dvere „65”, vyššie dvere vrátane zárubní, prípadne vstupnú stenu do haly s dverami. 

atyp

 

4. Krátky termín dodávky

Vzhľadom na hotovú povrchovú úpravu CPL od koncernu EGGER, dokážeme plniť individuálne dodávky interiérových dverí a zárubní od 4 týždňov.

dodanie

 

5. Kompletná dodávka od zamerania, výroby, dodávky až po montáž

Niektoré činnosti je lepšie zveriť do rúk odborníkom, preto poskytujeme kompletný servis pre Vaše pohodlie pri kúpe nových interiérových dverí.

atyp